קריטריונים לבחירת ספק

     
ספרי מחזור - תמונת מחזור   
עמוד ראשי מי אנחנו קריטריונים לבחירת ספק מדוע לבחור בטוטל פרינט לקוחות מספרים תמיכה ומכירות 03-6894330
ספרי מחזור


     לקביעת פגישה עם נציג
    יש להתקשר
    ל - 03-6894330
יציאה

        בקשה להצעת מחיר             מחשבון עמודים            דוגמאות                   פוטוסטורי

קריטריונים לבחירת ספק            

לפגישה עם נציג יש להתקשר ל03-6894325 , תודה.


בבואכם לבחור ספק אשר ייקח על עצמו את המשימה, הלא תמיד קלה, של הפקת ספר המחזור, עליכם לבדוק היטב את יתרונותיו וחסרונותיו של הספק.
להלן רשימת קריטריונים מומלצים לבחירת החברות המציעה את שירותיה ולהשוואה בין ההצעות השונות המונחות בפניכם:
בעלות על ציוד הייצור - חברה המפיקה את הספרים באמצעות ציוד בבעלותה תהיה בעלת שליטה טובה יותר בלוח הזמנים , לעומת חברה התלויה בקבלני משנה.
איכות ציוד דפוס – קיימים סוגים שונים של מכונות דפוס. ההבדלים באיכות ההדפסה בין סוגי המכונות השונים משמעותיים ביותר לגבי איכות התוצאה הסופית. בידקו שציוד הדפוס עליו יודפס ספר המחזור שלכם עומד באיכות הנדרשת.
רמת העיצוב הגרפי - בקשו לראות סוגי עמודים שונים (עמודי שערי כיתה, עמודי תלמידים, עמוד מורה, עמוד קשר, קולאז' תמונות וכו'). בקשו לראות דוגמאות רבות ככל האפשר לעיצוב כל אחד מסוגי העמודים. ודאו כי העיצוב בוצע ע"י החברה ולא ע"י תלמידי ביה"ס.
המלצות – בקשו לקבל המלצות מבתי ספר מהשנה הקודמת, לפחות של 10 בתי ספר בשכבת הגיל של ביה"ס שלכם.
השוואת מחיר - השוו היטב את המחיר תוך הקפדה להשוות "תפוחים לתפוחים", דהיינו, להשוות הצעות מחיר בעלות מפרט זהה לחלוטין. שימו לב למונחים בלתי מחייבים המופעים בהצעות ונסו להבין מה בדיוק תקבלו מן הספק.
מרכיבי ההצעה - דאגו ליחס חשיבות נכונה לכל מרכיב בהצעה. לא כל מה שנשמע גבוה יותר הוא באמת חשוב, כך למשל משקל הניר הוא אלמנט חסר חשיבות (לעיתים נועד לפצות על הדפסה באיכות נמוכה במשקלי נייר נמוכים יותר). לעומת זאת תהליך עבודה מובנה ואתר אינטרנט המקנה יכולות בקרה הם אלמנטים חשובים ביותר.
ביקור בבית הדפוס - השתדלו לבקר בבית הדפוס. ודאו כי הוא פעיל והתרשמו ממראה עיניכם.

תהליך התמיכה וההפקה - המפתח להצלחה הוא תהליך עבודה נכון ומותאם ליכולות בית הספר. בקשו לקבל פרטים רבים ככל האפשר והשוו בין תהליכי התמיכה וההפקה של החברות השונות:

אופן הבקרה - תהליך הכנת ספר המחזור הוא תהליך מורכב שמשתתפים בו גורמים רבים: תלמידים, מורים הורים, החברה המפיקה, צלמים ועוד. הבקרה על שלבי התהליך היא מפתח להצלחה. בידקו היטב מהם כלי הבקרה שהספק מציע לכם. לגבי תהליך העבודה והעמידה בזמנים ולגבי תכני הספר.
אתר תמיכה - בעידן האינטרנט ניתן לאפשר ביצוע כמעט את כל תהליכי העבודה להפקת הספר מכל מקום: מבית הספר מבתי התלמידים והמורים וכיו"ב.הדבר חוסך תיאומים מורכבים, בזבוז שעות לימוד ועבודה ומקצר את לוח הזמנים.בידקו אם יש לספק אתר אינטרנט תפעולי דרכו ניתן להזין חומרי טכסט ותמונות לספר המחזור ולתמונת המחזור, לבצע באמצעותו בקרה אונליין על סטטוס החומרים, על חוסרים בחומרים, על לוחות הזמנים, על הגדרות הספר ועוד.
חלוקת אחריות - ודאו מה תחום אחריות ביה"ס ומה תחום אחריות הספק. ודאו מי בדיוק נושא באחריות לעיצוב הגרפי - ביה"ס או הספק.


ספרי מחזור, תמונות מחזור, מסיבת סיום
Site developed by Lior Malenboim | Powered by SCOPO